post

Atık Su ve Drenaj Servisi

Drenaj Pompası

Bazı sondaj işlerinde yüzeyde veya farklı bölümlerde su sızıntısı olabilmektedir. Bu suyun tahliye boruları ile dışarı aktarmak gerekmektedir. Bu yüzden drenaj pompaları her araç da olması gerekiyor. Çünkü bu su damlacıklarının bir şekilde diğer sistemlere geçiş yapmadan atık borularına taşınması gerekiyor. Kısacası drenaj pompası da bu işlevi gerçekleştiriyor. Daha bilgisel açıklayacak olursak, drenaj pompası sızan suyun elimine olması amacıyla bu suyun dışarı atılmasını yani tahliye edilmesini sağlayan bir kanal yöntemidir. Ayrıca bu oluşan suyun pis su olmasının oluşturacağı sonuçlar neticesinde drenaj pompalarının önemi daha da artmaktadır. Sizin de drenaj pompaya ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Drenaj Pompası Seçimi

Drenaj pompası, birçok alanda ve birçok cihazda kullanılabilen bir pompa türü olduğu için, seçimi de amaca uygun olarak yapılmalıdır. Drenaj pompası seçimi konusunda öncelikle, bütçenizi belirlemeniz daha mantıklı olacaktır. Sonrasında ise drenaj pompasının ne için kullanılacağı, bir diğer seçim unsuru olacaktır. Sonrasında ise çeşitli drenaj pompası seçimi işlemi yapabilmek mümkündür. Bu programlar, drenaj pompası seçimi yaparken, herhangi bir sıkıntı yaşamamanıza neden olacaktır. Drenaj pompası seçimi sırasında, seçeneğiniz cihazın yeterli seviye de olması çok önemlidir. Bu programlarda da, teknik bilgiler doğrultusunda size en uygun olan drenaj pompasını sunmaktadırlar. Bu nedenle firmamızdan yardım alarak, sizin için en ideal drenaj pompası seçimini yapabilmeniz mümkündür.

Atık Su Pompası

Pis, kullanılamayan ve zararlı maddeler taşıyan suların dış ortama atılması konusunda tercih edilmekte olan atık su pompası ürünleri, bu amaçlar için son derece büyük önem taşımaktadır. Bazı durumlarda atık suların dış ortama ya da farklı ortama taşınma durumu söz konusu olamayabilmektedir. Bu nedenle atık su pompalarından bu konuda yardım almak son derece önemli bir konudur. Atık su pompalarının gücü, hacimleri ve maksimum yapabilecekleri işlem verimliliği, bu konuda büyük önem taşımaktadır. Atık su pompalarını, çıkarılacak olan suların boyutuna ve yapısına göre tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Bu konuda ise profesyonel bir destek almak istiyorsanız, hemen anında firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Atık Su Deposu

Günümüzde çeşitli nedenlerden ötürü birçok yerden atık su çıkmaktadır. Bu atık sular insan sağlığı için tehlike saçarken, zaman zaman çevreye de büyük ölçüde zarar vermektedirler. Bu nedenle söz konusu atık suların iyi bir şekilde muhafaza edilmesi son derece önemli bir konudur. İşte bu konuda atık su deposu ürünlerinin kalitesi ön plana çıkmaktadır. Bir atık su deposunun yıllar sonra bile herhangi bir sorun çıkarmaması, kendiliğinden çürümemesi ya da deforme olmaması ve atık suları iyi bir şekilde saklaması, bu konuda büyük önem taşımaktadır. Eğer siz de atık su deposu ihtiyacı duyuyorsanız, hemen bu konuda firmamızdan yardım alarak, atık su deposu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Foseptik Pompası

Dalgıç pompası olarak da bilinen foseptik pompası, pis suların dış ortama taşınabilmesi konusunda yardımcı olan bir pompa türüdür. Bu pompalar, belirli bir miktarda ki suyun dışarı atılmasına yardımcı olurken, suyun içerisinde ki katılık oranının da, fazla olmaması gerekmektedir. Kanalizasyon suları, endüstriyel suların, evsel atıkların ve yağmur sularının tahliye edilmesinde foseptik pompası kullanılabilmektedir. Bununla birlikte süs amaçlı olarak küçük şelalelerde foseptik pompasının kullanıldığı görülmektedir. Çok büyük bir çapa sahip olmayan bu pompalar, taşınabilir bir özelliğe sahiptir. İşlevsellik açısından da ağır su tahliyelerinde nadir kullanılan bu pompalar, firmamız tarafından garantili ve en ideal şekilde sizlere sunulmaktadır. Firmamız sayesinde birçok foseptik pompasından yararlanabilmeniz mümkündür.

Çamur Pompası

Zaman zaman çeşitli sebeplerden ötürü, bir alanda yüklü miktarda çamur birikmesi olabilmektedir. Böyle bir durum, tehlike sonuçlara yol açabilirken, çevreye de büyük bir rahatsızlık vermektedir. Öte yandan çamurun basmış olduğu bölgede önem teşkil eden eşyalarda bulunabilir. Bu nedenle acilen bu çamurun boşaltılması gerekmektedir ve bu konuda ise çamur pompası adlı motorun, size yardımcı olacağını söylememiz mümkündür. Sadece çamur değil, birçok sıvının ya da akışkan maddenin çıkarılmasına yardımcı olan bu pompa türü, sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. Bu nedenle firmamızdan herhangi bir çamur pompası tercih ederek, gerek atık suları, gerek çamurları, gerekse her türlü sıvıyı, çok kısa bir süre içerisinde temizleyebilmeniz mümkündür.

post

Dalgıç Pompa Servisi

Dalgıç Pompa Seçimi

Eski dönemlerde dalgıç pompa seçimi olayının biraz tahmini verilere göre yapıldığını söylemek mümkünken, günümüzde bu durumun çok değiştiğini söylemek daha doğru olacaktır. Günümüzde dalgıç pompası seçimi yaparken, su çıkartılacak alanın ölçüleri, suyun çıkarılma amacı ve diğer faktörler hesaplanarak, dalgıç pompa seçimi konusunda en ideal seçimi yapabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bu konuda birçok firmanın hesaplama araçlarının olduğu görülürken, bu hesaplama araçları sayesinde dalgıç pompa seçiminde en ideal pompa rahatlıkla bulunabilmektedir. Siz de eğer su çıkartacağınız alana ve su çıkarma amacına en uygun dalgıç pompasını arıyorsanız, bu konuda firmamızdan yardım alarak, en uygun dalgıç pompa seçimini yapabilir ve su çıkarma işlemini daha sağlıklı yapabilirsiniz.

Dalgıç Pompa Montajı

Günümüzde en çok tercih edilen pompa çeşitlerinden biri olan dalgıç pompalar, ince hesaplamalar ve çeşitli ekipmanlar ile monte edilmektedir. Dalgıç pompasının, monte edileceği alan önceden hesaplanmakta ve matematiksel olarak verileri ortaya çıkarılmaktadır. Bu verilerin ortaya çıkarılmasından sonra ise montaj işleminin ne gibi detaylar sonucunda gerçekleşeceği planlamaktadır. Bu nedenle profesyonel olmayan veya bu işte herhangi bir tecrübesi bulunmayan kişilerin, dalgıç pompa montajı yapması, söz konusu dahi olmamaktadır. Bu konuda profesyonel yardım almak, daha verimli bir pompaya sahip olmanıza ve su tahliyelerinizin daha başarılı bir şekilde gerçekleşmesine neden olacaktır. Dalgıç pompa montajı adına firmamızdan istediğiniz gibi yardım alabilmeniz mümkündür.

Dalgıç Pompa Fiyatları

Motor gövdesine birleşik bir şekilde üretilen dalgıç pompalar, dışarıdan hava veya su gibi etkenlerden etkilenmeyerek çalışmalarını sürdürmektedirler. Yani dalgıç pompalarda, dışarıdan herhangi bir güç ya da basınç alınmamaktadır. Öte yandan kademeli olmaları nedeniyle her amaca uygun bir dalgıç pompanın bulunabileceğini söylemek mümkündür. Bu nedenle dalgıç pompaların günümüzde daha çok tercih edildiği görülebilmektedir. Genel olarak farklı güçlere ve özelliklere sahip olan dalgıç pompalar, yine farklı fiyatlarda bulunabilmektedir. Dalgıç pompa fiyatları sabit değilken, her bütçeye uygun olan bir dalgıç pompasının olduğunu belirtebilmek mümkündür. Genel olarak bakıldığı zaman 400 TL ile 4000 TL’ye kadar dalgıç pompa fiyatlarının olduğunu söylemek mümkündür. Bu fiyatların değişmesi konusunda elbette pompanın mekanik kalitesi ve diğer özellikleri etkilidir. Bütçenize uygun olan bir dalgıç pompası arıyorsanız, firmamızdan yardım almanızı öneririz.

Dalgıç Pompa Servisi

Dalgıç pompaları satışı için birçok bayi veya satış alanı bulabilirsiniz. Ancak satış sonrasında servis hizmetleri ile karşılaşmanız pekte mümkün olmamaktadır. Ülkemizde bu konuda yapılan servis hizmetlerinin yeterli olmadığı görülmekteyken, zaman zaman farklı motor tamircilerinde dalgıç pompaların arızalarının giderildiği görülmektedir. Bu durum çeşitli sorunlara neden olabilecekken, pompanızın verimden düşmesine neden olacaktır. Bu nedenle pompanın işinde uzman bir kişi tarafından tamir edilmesi ya da dalgıç pompa servisi ihtiyacının giderilmesi gerekmektedir. Aksi halde pompanızın servis ihtiyacından ötürü daha çok zarar görmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına, firmamızın servis ihtiyaçlarından faydalanmanız, sizin için daha iyi olacaktır ve bu konuda firmamızdan yardım almanız mümkündür.

Dalgıç Pompa Tamiri

Günümüzde birçok dalgıç pompa markası bulunmaktadır ve bu markaların bazıları uzun ömürlü ürünler üretirken, bazıları ise bu konuda başarısız olmaktadır. Hal böyle olunca dalgıç pompalar çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu arızalar karşısında ise dalgıç pompa tamiri yapabilecek kişilerle irtibat kurmak gerekmektedir. Ancak bu durumda güvenilir ve işinde profesyonel bir serviste, dalgıç pompanızın tamir ettirebilmeniz söz konusu değildir. Bu nedenle hiçbir yere başvurmadan, direkt olarak bizimle iletişime geçebilir ve dalgıç pompa tamiri ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Firmamız bu konuda profesyonel destekler sağlayarak, pompaların tamiri konusunda garantili hizmetler vermektedir. Pompa tamiri için bir telefon kadar uzakta olduğumuzdan şüphesiz emin olabilirsiniz.

Pompa Montajı

Evinize, iş yerinize, ofisinize ve daha birçok alana pompa ihtiyacından ötürü, herhangi bir pompa türü almış olabilirsiniz. Ancak almış olduğunuz bu pompa türünün kurulumunu yapmak veya yaptırmak son derece önemlidir. Pompa montajı sırasında, her türlü detay ve incelik hesaba katılmalıdır. Tesisatın düzgün bir şekilde kurulmuş olması, herhangi bir yerinden sızdırma olmaması veya pompanın tüm talimatlara uygun olarak monte edilmesi, son derece gerekli olan bir durumdur. İşte bu konuda da firmamızın hizmetleri her zaman için sizin yardımınıza koşmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamadan pompa montajı yapmak istiyor ve bu konuda profesyonel yardımlar almak istiyorsanız, anında firmamızla iletişime geçerek pompa montajı yaptırabilirsiniz.

Pompa Montajı Ekipmanları

Günümüzde su pompalarının büyük bir ihtiyaç haline geldiğini söylemek mümkündür. Hemen hemen her alanda kullanılmakta olan su pompaları, farklı amaçlarda da kullanılabilmektedir. Bu konuda ise öncelikli olarak pompa montaj ekipmanları gibi ürünlere sahip olmak gerekmektedir. Aksi halde pompanın montajının gerçekleşmesi söz konusu dahi olamamaktadır. Bu konuda karşımıza çıkan ekipmanlar kuyu kapağı, çelik manşon, çelik halat, boru, kablo ve panodur. Bu ekipmanların eksik olması durumunda sistem verimli olarak çalışamaz. Çelik halat dahi olmaması demek sistemin sağlam bir potansiyel de çalışmadığı için herhangi bir kopma durumunda başınıza gelecekleri tahmin edebilirsiniz. Bu yüzden bu ekipmanlar tam olarak kullanılmalıdır, sizde firmamızı arayarak bu konuda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Dalgıç Motor

Dalgıç motor günümüzde su çıkarma işlemlerini yaparken kullanılmakta olan bir makine türüdür. Bu makine türü çalışırken izlediği sistemde kısaca sizlere özetlemek gerekirse, bu tür motorları kirli su temin ederken kullanmamanız gerekiyor. Çünkü motor çalışırken tabanda biriken suyu emme eyleminde bulunduğu için kirli suyu emmesiyle motor durma veya aksama gösterebiliyor. Ayrıca pompa çalışır vaziyette iken bu motoru asla elektrik kablosundan veya enerji borusundan sarkıtmayınız. Kullanırken taşıma halatı veya askı halatı kullanmanızda fayda var. Motor görev olarak ise dipte ki suyu emdiği için su takviyesi yapmanız gerekebilir. Ayrıca sizlere bir tavsiye olarak da pompayı yaz aylarında kullanmanız en sağlıklı sonuç olacaktır. Kalitesiz pompalar ise kış aylarında donma neticesinde basınçtan dolayı su emilimi sağlanamaz ve su yukarı çekilemez. Kaliteli dalgıç pompaya ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızı arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Su Motoru

Sıvı maddelerin bir yerden bir yere taşınması için üretilmiş olan mekanizmaya su motoru adı verilmektedir. Günümüzde çeşit çeşit su motorları bulunmaktadır ve bu motorların her biri kullanım amacına göre tercih edilmektedir. Mekanizmaları ve çalışma yapıları farklı olan su motorlar, genel olarak ortak bir amaca hitap etmektedirler. Büyük çaplı su çıkarma işlemlerinde motor gücüne göre tercih yapmak daha doğru olacaktır. Her motorun farklı bir güce sahip olduğu görülürken, bununla birlikte bu motorların çalışma ömürleri de farklılık gösterebilmektedir. Her işinizde kullanabileceğiniz ve sizi yarı yolda bırakmayacak olan bir su motoru arıyorsanız, bu konuda firmamız ile iletişime geçebilir ve kendinize uygun olan su motoru seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Su Motoru Seçimi

Su çıkarma işlemleri sırasında, su motorlarının büyük bir önemi bulunmaktadır. Su motorunun gücü ne kadarsa, suyu çıkarma işlemi de aynı oranda iyi olacaktır. Öte yandan su çıkarma işlemleri konusunda farklı amaçlar güdülebilmektedir. Kimileri içme suyu çıkartırken, kimileri kuyu suyu çıkartmak isteyebilmektedir. Bununla birlikte atık suyun çıkarılması konusunda da su motorlarından yardım alınmaktadır. Bu nedenle öncelikle çıkaracağınız suyun, ne amaçla çıkarılacak olmasını belirlemeniz gerekmektedir. Bunun sonrasında ise amacınıza uygun olarak su motorlarından birinin seçimi yapılabilmektedir. Öte yandan su motoru seçimi sırasında, motorun gücü, harcadığı enerji ve malzeme kalitesi, asıl olan detaylardır. Bu detaylara arasında karşılaştırma yaparak, su motoru seçimi işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Kuyu Kurtarma

Kuyu kurtarma, su çıkarma işlemleri sırasında kişinin başına gelebilecek olan en talihsiz kurtarma işlemlerinden biridir. Su çıkarma işlemi için, kuyuya dalgıç pompası, pompa kolon borusu, kablolar ve çelik halat gibi malzemeler bırakılmaktadır. Ancak malzemelerden herhangi birinin kullanıma engel oluşturması durumunda, kuyu kurtarma işlemi yapılması gerekmektedir. Kuyu kurtarma işlemi sırasında bu malzemelerin kuyudan çıkarılmayı çalışması söz konusudur. Ancak başarılı olunmaması durumunda yapılacak herhangi bir çözüm yoktur. Yani kuyu kurtarma işleminin %100 başarılı olduğunu söylemek son derece zordur. Ancak işin profesyoneller tarafından yapılması, her zaman başarı getirebilmektedir. Bu konuda firmamızdan yardım alırsanız, profesyonel bir kuyu kurtarma işlemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kuyu Temizliği

Kuyu temizleme ihtiyacı, birçok faktörün bir araya gelmesiyle oluşabileceği gibi bununla birlikte sadece tek bir nedenden ötürü de meydana gelebilmektedir. Kum, kil, silt ve demiroksit oranlarının yüksek olması, kuyu temizliği ihtiyacının oluşmasında ki en büyük etkenlerden biri olarak bilinmektedir. Su çıkarmış olduğunuz bir kuyudan ne kadar çok su alırsanız, kirlenme oranı da aynı şekilde artacaktır. Hal böyle olunca kuyu temizleme ihtiyaçlarınız ortaya çıkacaktır. Kuyu temizliği sırasında pompa kuyudan çıkarılmaktadır. Pompasız olarak borular yeniden kuyuya indirilmektedir ve temizleme işlemi başlamaktadır. Siz de kuyu temizliği açısından güvenilir ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

post

Hidrofor Servisi

Hidrofor Pompası Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Hidrofor pompası sistemdeki suyun basıncını artırmak için kullanılır. Son emiş, sıralı sirkülatör, ayrılmış yatay depolar ya da çok kademeli dikey dürbün pompası olarak kullanılabilmektedir. Hidrofor pompaları, sistemdeki normal basıncın düşük olduğu ve artılırması gereken durumlarda kullanılmaktadır. Bu pompalar belediyelerin, su kuyusu sistemlerinin, yağmur suyu toplama sistemlerinin, tarla ya da bahçe gibi tarım alanlarının, konut ya da işyerlerinin su basıncını artırmak için özel olarak tasarlanmışlardır. Bina ya da işyerlerinde suyun ana binaya girdiği bölüm ile su sayacı arasında, su kaynağına yakın yerelere montajı gerçekleştirilir. Kullanıcalak yerlere kadar genellikle su zaten basınçlı bir şekilde ulaşmaktadır. Kullanım amacına göre bu basıncın yetmediği durumlarda hidrofor pompaların kullanım amacı devreye girer.

Örnek vermek gerekirse, bina girişinize kadar 20 PSI basınç ile gelen suyu belli bir yüksekliğe çıkartmak için 60 PSI basınca ihtiyacınız var. 50 PSI destekli bir hidrofor pompası ile toplam basınç gücünüzü 70 PSI basınca çıkartır, böylece 10 PSI lık bir yedek güç hattınız kalır ve 60 PSI basınç gerektiren yükseklikte rahatça suyunuzu kullanabilirsiniz.

Hidrofor Pompası Nasıl Çalışır

Hidofor pompalarınızın çalışma amacı yukarıda da açıkladığımız gibi basıncı olmayan ya da yeteri miktarda basınçlı olmayan suları gereksinimleri karşılamak için basınçlandırmaya yarar. Bu basınçlandırma için özel olarak tasarlanan hidrofor pompaları, pompa motorunun sürekli dönüp basınçlandırması yerine ihtiyaç duyulduğu anda kendi çalıştırır ve işlem bitince de kendini otomatik olarak durdurur. Böylece sürekli çalışmada yaşanabilecek hidrofor pompası arızaları minimuma indirgenerek hidroforunuzun ömrünü koruyarak, daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Böylece hidrofor servisi ihtiyacını da indirgeyerek kullanıcının memnuniyetini karşılar. Hidroforunuzu çalışmaya tetikleyen, günlük hayatta da karşılaştığımız ellerinizi yıkama, bahçe sulama ve benzeri durumlar vardır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hidrofor pompalarında değişken frekanslı sürücüler adı verilen sistem geliştirilmiştir. Böylece hidrofor servisi ihtiyacını yine minimuma düşüren, daha az aşınma ve yıpranmayı azaltan gelişmeler ile hidroforunuzu daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Birden fazla kademeli olan yeni hidroforlar, ihtiyaç duyulan basınca kadar çıkış sağlar. Böylece uzak mesafedeki ya da daha yüksek seviyelere kademeli olarak motor gücü sağlar, bu da sizlere hem ekonomik hem de sürdürülebilir bir kullanım sunar.

Hidrofor Servisi Olarak Size Sağladığımız Çözümler

Maddeler halinde sıralayacak olursak, sektörün en tecrübeli firmaları arasında yer alan Yıltekser Sondaj ve Pompa Sistemleri aradığınız hidrofor tamircisi ve kaliteli bir hidrofor servisi hizmeti sunmaktadır.

  • Öncelikle ihtiyacını tam olarak anlıyor, sizin bütçenizi düşünerek size en uygun çözümler için ön analiz yapıyoruz.
  • Yerinizde hizmet vererek, zamanınızı daha verimli kullanmanıza olarak tanıyor ve kısa zaman içerinde soruna müdahale edilmesini sağlıyoruz.
  • Tamir gerektiren durumlarda eğer yerinde müdahale ile çözülemiyorsa, hidrofor pompanızı söküyor ve teknik ekibimizin tamiri için teslim alıyoruz.

Çözüm olarak sunduğumuz hidrofor servisi hizmetlerimiz ise;

  • Basınç regülatörü tamiri ve değişimi,
  • Değişken frekans sürücülerinin arıza tespiti ve çözümleri,
  • Hidrofor motoru, çarkların tamiri ve değişimi,
  • Hidrofor pompanızın temizlenip daha verimli çalışması,
  • Çarkların hizalandırılması ve çıkış gücünün eski performansına getirilmesi,
  • Hidrofor pompanızın aksamındaki tüm yedek parça temini gibi çözümler sunuyoruz.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu %100 işçilik garantisi sayesinde, yaptığımız işin arkasında duruyoruz. Böylece sizlere güvenilir hizmeti sunarak, uzun yıllar hidrofor pompalarınızı kullanmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizin de hidrofor servisine ihtiyacınız varsa, bizi telefon ile arayabilir ya da e-posta göndererek teknik destek alabilirsiniz.

post

Depolar ve Tanklar

Genleşme Tankı

Genel olarak ısıtma sistemlerinde daha çok rastlanılan bir ürün olan genleşme tankı, imbisat deposu olarak da adlandırılmaktadır. Genleşme tankı, kombi ve kazan gibi merkezi sistemler ile ısınan yapılarda, ısınan suyun hacim olarak kazanlar içerisinde genleşmesi ile ortaya çıkan basıncın önüne geçilmesi amacıyla üretilmiştir. Daha bilgisel konuşacak olursak, genleşme tankı su basınçları neticesinde büyümeye bir nebze şans tanır iken belirli bir basınç noktasından sonra içerisinde bulundurduğu havayı kaybetmesiyle o bölmelere de su aldığında yüksek bir basınç seviyesine ulaşıyor. Ardından ise emniyet vanalarından fazla almış olduğu suyu dışarıya aktarıyor. Genel olarak sistemler de değişiklik gösterse dahi 1-2 bar aralığında bir basınç seviyesinde bu basınç alanında hava olması gerekmektedir. Sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Hidrofor Tankı

Çelik saç malzemelerden yapılan hidrofor tankı, basınca ve hidroforun yapısına göre tasarlanan bir tanktır. Hidrofor sistemlerinde ise tankın görevi, yardımcı elemanları üzerinde taşımak, bununla birlikte su ve havayı bir araya getirerek, suyun iletilmesi için gerekli olan basıncı oluşturmaktır. Bazı hidrofor tanklarında hava temini adına kompresör yerine hava subabı ya da hava enjektörü kullanılmaktadır. Öte yandan bazı tanklarda ise hava ve su bölgelerinin birbirinden bir membran yardımıyla ayrıldığını görebilmek mümkündür. Membran, basınca dayanıklı olarak tasarlanmış olan bir lastik olarak nitelendirilebilen bir maddedir. Eğer siz de hidrofor sisteminize en uygun olan bir hidrofor tankı ihtiyacı duyuyorsanız, bu konuda firmamızdan anında yardım alabilirsiniz.

Su Deposu

Su kesintilerine ya da farklı amaçlara karşın, binalarda, işletmelerde, fabrikalarda ve her türlü ortamda kullanılmakta olan su deposu ürünleri, farklı farklı maddelerden ve malzemelerden oluşan ürünlerdir. Su depolarının asıl amacı, barındırmış oldukları suyun hijyenli bir şekilde saklanmasını sağlamaktır. Bununla birlikte herhangi bir su kesintisinde ve kullanım ihtiyacı duyulmasında, su deposunun devreye girmesi, su deposu kullanımının bir başka amacıdır. Fiberglas, plastik, kagir, paslanmaz çelik, betonarme ve galvaniz gibi maddelerden yapılabilen su depoları, bu maddeler sayesinde hem daha dayanıklı hem de daha hijyenik olabilmektedir. Eğer siz de su deposu ihtiyacı duyuyorsanız, bu konuda firmamızdan anında yardım alabilirsiniz.

Su Tankı

Suyun gerekli görülmesi durumunda kullanılabilmesi adına, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda tutulmasına yarayan depolara su tankı adı verilmektedir.Su tanklarının birçok yapıda ve özellikte olduğunu söylemek mümkündür. Betonarme, galvaniz, kagir, plastik, çelik ve fibergals gibi birçok su tankı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında karar vermek için öncelikle suyun depolanma amacını belirlemeniz gerekmektedir. Binalarda, işletmeler ve daha birçok yerde su tankına ihtiyaç duyulabilmektedir. Yapıda herhangi bir su kesintisi olması durumunda, su temini yapmakta olan su tankları, bu nedenle büyük bir önem taşımaktadırlar. Su tankı konusunda yardım almak isterseniz, firmamızın bu konuda profesyonel hizmetlerinden yararlanmanız, bu ihtiyacınızın karşılanması konusunda doğru bir seçim yapmanıza neden olacaktır.

post

Pazardaki Büyüme Rakamları

Lorem Ipsum Nedir?
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Neden Kullanırız?
Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Nereden Gelir?
Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

post

Ekip Çalışması ve Başarı

Lorem Ipsum Nedir?
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Neden Kullanırız?
Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Nereden Gelir?
Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

post

Arge Çalışmaları ve İnovasyon Duyurusu

Lorem Ipsum Nedir?
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Neden Kullanırız?
Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Nereden Gelir?
Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia’daki Hampden-Sydney College’dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan ‘consectetur’ sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan “de Finibus Bonorum et Malorum” (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan “Lorem ipsum dolor sit amet” 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.